Obawa przed biopsją u 28-latki

Za kilka dni czeka mnie biopsja. Bardzo się boję i denerwuję. W takich chwilach czuję się najbardziej samotnie ;(( Proszę o poradę psychologiczną jak sobie poradzić w tej trudnej dla mnie chwili. Czuję się osamotniona, nikt o mnie nie dba, nie troszczy się, nie martwi się, nie rozmawia ze mną, jestem sama ze swoimi problemami. Nie mam wsparcia, miłości. Służba zdrowia jest na bardzo niskim poziomie, nie zadbają o mnie należycie, o moje samopoczucie, żebym się nie denerwowała, zrobią szybko i byle jak na łapu capu. Boję się złamania mojego prawa do intymności, i innych moich praw pacjenta. Nie chce się rozbierać przy obcym człowieku, zwłaszcza jeśli to będzie facet, a niestety nie mam wpływu na to, czy to facet czy kobieta. Będę zestresowana, sama i mogę nie być w stanie sama przypilnować swoich praw. ;( Czy mogę wziąć wcześniej lek na uspokojenie? Proszę o pomoc psychologiczną. :((

Szanowna Pani, po pomoc psychologiczną proszę udać się do psychologa. Proszę pamiętać że zabieg wykonuje lekarz i płeć nie ma żadnego znaczenia