Obawa przed rozpadem związku a porady jasnowidza

Witam, napisałam na początku swojego związku z partnerem, pytanie do znanego jasnowidza.Odpisał, że jest bardzo zakochany i nie interesują go żadne kobiety bo bardzo mnie kocha. Gdy napisałam do niego ponownie, już po ślubie odpisał, że w ciągu 1,5 roku nastąpi rozłam w związku, a mąż zwiąże się z inną kobietą.Nie rozumiem tego bo to dwie różne wizje. Z innej strony jest znany i wielu ludziom pomógł.Teraz się stresuje i martwię mimo, że jesteśmy rok po ślubie i jest cudownie!Jak o tym zapomnieć?

Dzień dobry!

Przede wszystkim warto zastanowić się, czy - i jeśli tak, to dlaczego - wierzy Pani w przepowiednie jasnowidza. Z punktu widzenia naukowego, w monitorowanych badaniach nigdy żadnej wróżce czy jasnowidzowi nie udało się udowodnić swoich paranormalnych umiejętności. Dobrze znane i opisane jest za to zjawisko tzw. "samospełniającej się przepowiedni" - jeśli intensywnie o czymś myślimy, spodziewamy się jakiegoś zdarzenia, nawet neutralne sygnały przyjmujemy jako zwiastun spodziewanego wydarzenia i nieświadomie zmierzamy swoimi decyzjami i zachowaniami w jego kierunku.

Pozdrawiam!