Obawa przed skutkami ubocznymi leku Coaxil

Witam prosze o rade czy lek coaxil jest dobry poniewaz mam ogromne problemy lekowe dusznosci mysli ze nie zlape oddechu chrypa uczucie duszenia w gardle,boje sie skutkqw ubocznych problemqw ze spaniem itp.a przeciez wazny jest sen i odpoczynek teraz biore seronil troche mnie wyciszyl ale lekki i uczucie dusznosci i duszenia pozostaly i ra sie nasilaja raz znikaja ,juz nie wiem czy to moze tarczyca a moze astma prosze o rade z gqry diekuje.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, jak każdy lek również Coaxil powinien być stosowany tylko wobec istniejących wskazań. Działania niepożądane mogą wystąpić, ale ich nasilenie jest sprawą indywidualną, dlatego sugeruję rozpocząć leczenie zgodnie z zaleceniem lekarza, a jeżeli nieprzyjemne skutki uboczne wystąpią, to konieczna może się okazać zmiana leku.