Obawy i lęki oraz paraliżujący strach

Objawy moje są takie potęguje w nich wstyd urojenia że mnie wszyscy obgadują lub chcą sie zemną zmierzyć .Dodam żę biłem się nieraz . Ale teraz gdy mam się bić strach mnie paraliżuje do tego stopnia że nie moge nad nim zapanować

Witam,
Z tak skromnego opisu trudno wnioskować, co może być przyczyną. Jeśli problem utrudnia Panu funkcjonowanie, zachęcam do udania się po pomoc do psychoterapeuty np. w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie.
Pozdrawiam,
Marta Dziekanowska