Obawy po położeniu ręcznika dziecka na chusteczkę higieniczną, w której znajdowała się sperma

Witam Państwa mam do was pytanie otóż 4 maja bądź 5 maja zrobiłam mężowi masaż członka i zrobiłam tak żeby strzelił wytarł spermę w ręcznik papierowy bądź zwykłą chusteczkę higieniczną i zostawił to wszystko z zawartością spermy na pralce w łazience zwinięte a na drugi dzień wyrzucił to. Po 14 dniach na to miejsce został położony ręcznik dziecka i się wycierało po kąpieli czy coś może się wydarzyć martwię się odpiszczcie mi proszę

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw w tej sytuacji.