Obawy przed kolejną torbielą na jajniku przy USG dopochwowym
W lipcu robilam usg dopochwowe, obawiam sie kolejnego torbiela na jajniku, wizyte mam dopiero w grudniu, gdyz mieszkam w Uk. Czy moge poczekac?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Torbiel to nie wyrok tylko pewne zaburzenie błony śluzowej. Wskazana jest okresowa kontrola.