Obecność bakterii E. Coli w pochwie

Mam taki problem. Wykryto u mnie obecność bakterii e coli w pochwie, mam stałego partnera i wiem, że moje leczenie może być nieskuteczne jeśli on również ma w drogach rodnych tę bakterię. Gdzie wykonać posiew nasienia ale właśnie w kierunku infekcji?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takim przypadku warto zastosować leczenie empiryczne, bez wykonywania posiewu. Najlepiej zastosować takie same leki jak u Pani.