Obecność białej plamy w okolicy łokcia a bielactwo

PYTANIE DO DERMATOLOGA : Od jakiegoś czasu mam na prawej ręce w górnej części (przed zgięciem) białą plamkę (1,2 x1 cm) nie powiększa się ona. Byłem u dermatologa i powiedział mi że to jakiś "grzybek" zaleciła smarowanie maścią która mi przepisała i po miesiącu wizytę na solarium w celu sprawdzenia czy się zaczerwieni plamka. Plamka nie zaczerwieniła się i nie wiem czy to może być BIELACTWO ? Moja dermatolog ma złą opinię w okolicy dlatego pytam tutaj. Proszę o odpowiedź.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Konieczna jest kontrolna wizyta u dermatologa, który oceni czy doszło do regresji zmiany w trakcie leczenia oraz zdecyduje o dalszym postępowaniu.