Obecność guza kąta mostowo-móżdżkowego

Tydzien temu u mojej mamy stwierdzone ze ma guza kata mostowo mózdzkowego czeka na operacje 6 tyg poniewaz ma bardzo niskie TSH niestety z dnia na dzien jest coraz gorzej nie mowi calymi dniami spi nie funkcjonuje sama prawidlowo jak mozna pomoc mamie zebys wczesniej odbyla sie operacja lub czy jest jakies inne rozwiazanie?

Nie jest to długi termin jak na operacje neurochirurgiczną i trzeba koniecznie poprawić pracę tarczycy ażeby uniknąć komplikacji kardiologicznych, pozdrawiam.

Guz kąta mostowo móżdżkowego rośnie bardzo powoli, i przez 6 tygodni jego wielkość w zasadzie się nie zmieni, więc nie ma powodów do obaw.
Problem leży w niedoczynności tarczycy, i z tego wynikają objawy, które Panią niepokoją. Neurochirurg słusznie postępuje czekając ,aż "unormują się "poziomy hormonów tarczycy. W tej sytuacji operacja mogłaby być niebezpieczna dla życia
Tarczyca jest gruczołem, który wpływa na gospodarkę całego organizmu i wszelkie zburzenia jej czynności pogarszają jego funkcjonowanie a skrajna nadczynność i niedoczynność jest stanem zagrożenia życia.