Obecność guzka pod sutkiem u 7-miesięcznego dziecka

Witam mam pytanie o 8 milimetrowy guzek pod sutkiem u mojej siedmio miesięczne córeczki. Guzek jest fasolkowatego kształtu, owalny, nie bolesny. Okresowo powiększa się i zmniejsza. Sutek jest lekko ciemniejszy. Dziecko karmione nutramingenem od urodzenia, w diecie drób podawany maks dwa razy na tydzień. Pediatra po obejrzeniu kazała obserwować i stwierdziła że takie rzeczy się u dziewczynek lubią pojawiać. Nie wiemy czy jest od urodzenia, ogólny stan zdrowia dziecka i rozwój rewelacyjny.

Milena Lubowicz

Generalnie zmiana nie wydaje się być szczególnie niepokojąca, myślę, że można rozważyć wykonanie usg tego guzka.
Pozdrawiam