Obfita miesiączka z dużą ilością skrzepów a tabletki Vines

Witam. Od 2 dni stosuje tabletki antykoncepcyjne Vines. Zaczęłam brać w pierwszy dzień miesiaczki. Dziś przypada trzeci dzień, wstałam, mam bardzo obfitą miesiączke A do tego dużą ilość skrzepów. Nigdy nie miałam aż takiej ilości przed stosowaniem antykoncepcji. Czy mam się czymś martwić i lecieć do ginekologa? Czy organizm ma prawo tak się zachować przy antykoncepcji i po 3 miesiącach powinno być wszystko w porządku? Proszę o pomoc..

Szanowna Pani, nie widzę podstaw do niepokoju. Jeśli nieprawidłowa miesiączka będzie się częściej pojawiać to wtedy proponuję wizytę u ginekologa. Pozdrawiam