Obfite i bolesne miesiączki

Witam, mam 24 lata i mam bardzo niepokojące mnie miesiączki. Odstawiłam tabletki antykonc. YAZ w 2013r. Początkowe nieregularne miesiączki tłumaczyłam sobie odstawieniem tych tabletek. Teraz są regularne, ale zalewa mnie przez pierwsze 3 dni tak, że boję się wychodzić z domu. Całe podbrzusze i jajniki bolą mnie, mam dziwne skurcze. Zapisalam się już do lekarza, ponieważ wczoraj zauważyłam niewyobrażalnie duży skrzep krwi, okres mam 2 dzień... Co może być tego przyczyną? Z góry dziękuje za odp.

taka uroda, ale na pewno należy wykluczyć np. mięśniaki macicy lub polipy-Pytanie czemu odstawiła Pani antykoncepcje czy dlatego żeby zajść w ciąże bo jeśli nie planuje Pani ciąży to radze wrócić do antykoncepcji-pozdrawiam