Obfite krwawienia i problem z wysoką prolaktyną

Mam pytanie do Ginekologa Mam 38 lat i zawsze bardzo obfite krwawienia Mialam tez dlugo problem z wysoka prolaktyna ale wszystko sie unormowalo MRI przysadki tez wyszedl dobrze Mam 2 male torbielki na jajnikach Juz drugi miesiac mam okres co 2 tygodnie Krwawienie jest bardzo male i bezbolesne ale trwa juz ponad tydzien Co z tym robic?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Wskazane jest oznaczenie innych hormonów oraz poszukiwanie innych przyczyn acyklicznego krwawienia. Proponuję skonsultować się z ginekologiem-endokrynologiem, który zleci odpowiednie badania.