Obfite krwawienie po stosunku

Witam! 5 listopada dostałam miesiączkę, która trwała 7 dni. 19 listopada kochałam się ze swoim partnerem bez zabezpieczenia oraz bez wytrysku. Na drugi dzień pojawiło się obfite krwawienie z niewielką wielkością skrzepami, oraz silne bóle podbrzusza. Krwawienie utrzymuje się drugi dzień.. Czym jest ono spowodowane ? Czekam na szybką odpowiedź..

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Takie krwawienie, szczególnie przedłużające się wymaga konsultacji ginekologicznej. Możliwe iż mamy do czynienia z nadżerką lub polipem macicy. Muszę także poinformować iż stosunek ten odbywał się w trakcie dni płodnych a brak wytrysku nie chroni przed ciążą, gdyż w preejakulacie także znajdują się plemniki.