Obfite krwawienie z odstawienia a tabletki antykoncepcyjne

Witam bralam pierwsze opakowanie tabletek anty i dostalam okres juz w 15 dniu ale dokończylam listek do 21 i teraz mam 3 dzien przerwy a ma byc 7 dni co mam dalej robic jak nie przestane krwawic? Mam zaczac brac nastepny listek. Dodam ze mam nie regularne miesiaczki i miesic temu bylam u lekarza nie jestem na nic chora ale ja nie rozumiem tej sytuacij. Prosze o pomoc. Angelagesiarz@one.pl

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Należy kontynuować stosowanie antykoncepcji. W pierwszych trzech- czterech miesiącach stosowania antykoncepcji mogą pojawiać się plamienia sródcykliczne.