Obfite miesiączki po porodzie

Witam jestem pol roku po porodzie od czasu kiedy skonczyl mi sie polog i dostalam normalna miesiaczke mam ja bardzo obfita ? CZY TO NORMALNE ? CZY LEPIEJ UDAC SIE DO GINEKOLOGA pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli okres jest regularny i nie ma Pani dodatkowych objawów najprawdopodobniej nie ma powodów do obaw. Kontrolna wizyta u ginekologa jest oczywiście jak najbardziej wskazana.