Obfite upławy o nieprzyjemnym zapachu

Od dłuższego czasu mam bardzo obfite upławy, czasami maja nieprzyjemny zapach, sa takie gęste.. jakis czas temu byłam u ginekologa i powiedziala ze to normale i tyle.. a to jest tak denerwujace, nie da sie z tym funkcjonować, co chwile musze zmieniac wkładke bo jest cała mokra.. czy cos ze mna jest nie tak a moze tak jest jak sie dojrzewa, dodoam ze mam prawie 18 lat.. prosze o pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Obfite upławy o przykrym zapachu sugerują infekcje dróg moczowo-płciowych.