Obfity okres ze skrzepami po stosunku
Witam. W maju odbyłam stosunek z partnerem, zabezpieczaliśmy się. Od tamtej pory mam obfity okres ze skrzepami, regularny. We wrześniu ginekolog robił mi dopochwowe badanie usg jajników. Czy na tym badaniu ginekolog mógł przeoczyć ciążę? W międzyczasie zrobiłam 4 testy ciążowe, każdy był negatywny.

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Milena Lubowicz
71 poziom zaufania
Jeżeli do zapłodnienia doszłoby w maju to we wrześniu na pewno ciąża byłaby widoczna na usg. Testy ciążowe są wiarygodne około 14 dni po zapłodnieniu, także myślę, że w opisanej sytuacji ciąża jest wykluczona.
Pozdrawiam