Obfity śluz przy braku okresu

Witam. 20 listopada mialam okres, obecnie minął ponad miesiac a okresu nie mam. Czasami mam nieregularne cykle . Zauważyłam ze sluz jest obfity biało przezroczysty i bardzo sie ciagnie. Co to za faza? Za ile bede miala okres?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Gdy śluz jest mokry lub ciągnący się jak białko jaja jest to czas okołoowulacyjny. Zachwiania co do periodyczności menstruacji wynikają prawdopodobnie z wahań hormonalnych.