Obgryzanie wewnętrznej strony policzka oraz warg

witam, wiem ze potrzebuje pomocy psychologa, aczkolwiek jestem teraz w Anglii. Moim problemem jest obgryzanie wewnetrznej strony policzka oraz warg. Czytalam na ten temat wiele, moja silna wola nie pomaga a z rad specjalisty niestety nie moge teraz osobiscie skorsystac. w przeszlosci ten tik nerwowy wystepowal u mnie raz na jakis czas, ale odkad mieszkam za granica a w moim zyciu jednoczesnie pojawilo sie wiecej stresu, robie to niemal ciagle. stalo sie to takze nawykiem. prosze o pomoc.

Warto skorzystać z pomocy gabinetów psychologicznych pracujących online (np poprzez Skype). Będzie Pani mogła skorzystać z psychoterapii, która na ten moment jest najlepszym wyjściem.