Objawy ciąży a spóźniony okres

W grudniu 13-14dzien mojego cyklu - mozliwa owulacja, cykle mam zwykle 26dniowe, uprawialam sex, stosunek przerywany. Wyszedł na czas, ale z preejakulatem nic pewnego. Tabletke wzielam dopiero 60h po stosunku. 6 dniowego krwawienia dostałam niemal terminowo - 1 dzień przed spodziewaną data miesiączki, cykl skrócił mi się do 25dni i tym samym owulacja powinna być 11-12 dnia cyklu, gdzie byl stosunek, czyli 2 dni przed nim. Teraz kolejny okres spoznia mi sie juz 3 dzien. Czy to moze byc ciaza?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę jest znikoma. Możliwe są wahania hormonalne.