Objawy depresji i lęku od paru miesięcy

Witam. Od paru miesiacach mam objawy depresji, leku. Czesto mam mdlosci, zgage, kolatanie serca. Robilam badania morfologie, tarczyce wyszly ok. Gastroskopia wykazala zapalenie blony śluzowej żołądka. Biore leki pantoprazole arrow 40, afobam0,5 i nexpram0,5. Ale zauwazylam ze tydzien przed okresem objawy sie nasilaja, w czasie okresu lekko maleją. Moj okres trwa 3dni gora 4. Lo skonczonym okresie znowu objawy sie nasilają, bola mnie okropnie jajniki promieniujace do kregoslupa.

Dzień dobry,

Proszę udać się zarówno do lekarza psychiatry oraz psychoterapeuty, którzy po osobistym zbadaniu zaproponują Pani najlepszą metodę leczenia.