Objawy krwiomoczu a niewielki guz
Witam Mam objawy krwiomoczu ze skrzepami krwi , w morfologii podwyższone CRP , leukocytoza , ropomocz , erytrocyturia makroskopowa oraz przy badaniu USG jamy brzusznej „W miąższu nerki prawej widoczne hiperechogenne ognisko wielkości 0.5x 0.3 cm w pierwszej kolejności angiomyolipoma do oceny w badaniu kontrolnym . Czy przy tak małym guzie mogło nastąpić krwawienie? Czy dalej to konsultować ?!

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani, jest to możliwe ale też przyczyna krwawienia może być całkiem inna. Wynik należy skonsultować z lekarzem prowadzącym