Objawy nawrotu arytmii

Witam.Moją arytmię komorową umiarowiono CORDARONE-m w szpitalu.Po szpitalu używałam go łącznie przez 3 miesiące.Po odstawieniu leku zwiększono mi tylko ELEVEON z 12,5 mg na 25 mg nie dając mi żadnego leku antyarytmicznego.Czy sam ELEVEON zapewni mi prawidłową pracę serca bez obawy nawrotu arytmii?Nadmieniam,że używam również THYROZOL.Pozdrawiam-Sabina. PS.Poproszę o odpowiedź kardiologa.Poczekam.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Lek Eleveon nie ma właściwości umiarawiających rytm. Epizod wystąpienia ponownie arytmii może się zdarzyć i zależy od przyczyny. Wskazana jest prawidłowa regulacja hormonów tarczycy i odpowiednie leczenie Thyrozolem oraz stała opieka kardiologiczna.