Objawy nerwicy serca po zażyciu dużej ilości lekarstw

Dokładnie rok temu zażyłam dużą ilość lekarstw. Trafiłam do szpitala i zrobiono mi płukanie żołądka . Od tego momentu w moim organiźmie dochodzi do wszystkich objawów opisywanej nerwicy serca i uczucia napięcia ciężkości na sercu. cZY NEWICA mogła powstać w tym samym dniu po połknięciu leków . wczesniej nigdy nic takiego nie odczuwałam pomimo wcześniejszych zdenerwowań.

Dzień dobry,

Bez osobistej rozmowy nie można udzielić Pani odpowiedzi.
Nie wiem czy to była próba samobójcza, ale namawiam na podjęcie leczenia u lekarza psychiatry - który zdiagnozuje Pani objawy, a następnie zaproponuje odpowiednie leczenie (farmakoterapię) i/lub skieruje Panią na psychoterapię.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w PZP lub prywatnie.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza