Objawy niedoczynności tarczycy i złe samopoczucie pomimo stosowania leków

W 2011 roku stwierdzono niedoczynność tarczycy, choroba Hashimoto, obecnie po ciągłym leczeniu -euthyrox 75/100( co drugi dzień) moje wyniki to TSH 4,05 norma 0,25-5,0; FT15,46; FT3 3,70 anty TPO 66. W dalszym ciągu mam typowe objawy niedoczynności w tym fatalne samopoczucie. Czy nie należałoby zmienić leku? np. dodatkowe FT3?

Małgorzata Panek

Proszę udać się do endokrynologa. On dostosuje indywidualne leczenie.
Pozdrawiam

Proszę pamiętać, iż przy Hashimoto odpowiednia dieta jest NIEZWYKLE istotna! Należy wyeliminować laktozę, gluten oraz warzywa psiankowate, a efekt będzie zdumiewający - poprawa wyników badań krwi, oraz powrót energii.
W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl
www.odzywiajsiezdrowo.pl