Objawy odstawienne po stosowaniu Xanax

Witam. Przez jakis czas brałem Xanax na spanie 0.25 mg. Po tygodniu postanowiłem go odstawić ale chyba mam efekty odstawienne. Dzisiaj zażyłem połowe tabletki. Czy te efekty odstawienne są groźne, jak długo potrwają i jak mam odstawić Xanax?

Taka mała dawka przyjmowana przez krótki czas nie powinna wywołać uzależnienia, a co za tym idzie objawów odstawiennych.