Objawy podobne do nerwicy przy spięcu nerwowym

Witam, od dłuższego czasu pozostaję w stanie napięcia nerwowego i od jakiś 3 tygodni mam objawy opisane w nerwicy, zdarzały się one wcześniej, ale po rzuceniu palenia są one o wiele silniejsze. Czuję się przy tym ciągle spięta i zaczęły się problemy z żołądkiem na które lekarz pierwszego kontakt przepisał mi antybiotyki. Czy faktycznie muszę zgłosić się do lekarza czy mogę sobie jakoś sama pomóc?

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultację, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.

isc na terapie.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza