Zapytaj lekarza

7 4 2 , 9 2 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Objawy przypominające zawał serca

Od 10 lat mam problemy zdrowotne.Do dzis jestem w złym stanie.Leczenie nie daje poprawy.aczynałem od kardiologa a na psychiatrze skończyłem i nic.Mam objawy przypominajace zawał serca ( wtedy pogotowie ,strach ,lęk) co pare dni ,co pare tygodni. Badania nie potwierdzaja zawału(EKG,HOLLTER,TROPONINY,ECHO) lekarze zaczeli mnie leczyc na główke(zaburzenia lękowe)Pytanie czy od 10 lat lekarze mogli cos pominać i moge miec jakies wady w sercu przewodnictwie naczyniach które mi to powodują.Mam 32 lata
MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu

Leczenie chorób serca

Omdlenia, kołatanie serca, obrzęki, zasinienie skóry, ból w klatce piersiowej ? to mogą być objawy choroby serca. Jednym z powszechnie występujących schorzeń jest choroba wieńcowa. Prof. Janina Stępińska opowiada o farmakologii w przypadku jej wystąpienia, jako jednym z możliwych działań prowadzących do wyzdrowienia.

Dzień dobry!

Ataki paniki w wielu swoich objawach przypominają uczucia związanego z nagłymi stanami kardiologicznymi, "zawał serca". Warto kontynuować leczenie psychiatryczne, a także rozważyć podjęcie psychoterapii.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0

Dzień dobry,

Proszę znaleźć psychoterapeutę w swojej miejscowości i podjąć leczenie.
W internecie może Pan znaleźć listę certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, bądź udać się do Poradni Leczenia Nerwic.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy