Objawy PTSD bez przyczyny

Obserwuję u siebie wszystkie objawy PTSD, choć nie wiem co jest przyczyną. Mam jedynie jakieś strzępki wspomnień, coś o stole operacyjnym, wielkim reflektorze nade mną i jakimś zabiegu ale gdy pytam o to rodziców, mówią, że nigdy nie miałam żadnej operacji ani nic takiego. A jednocześnie to wspomnienie wywołuje u mnie ogromny lęk. Inne objawy to: problemy ze snem, ciągły niepokój, lęk przed ciemnością i przed przebywaniem samemu gdy robi się ciemno. To wszystko dezorganizuje mi życie. Co robić?

Dzień dobry,

Może Pani się umówić na konsultację do psychoterapeuty, który bądź zaproponuje podjęcie leczenia, bądź skieruje Panią do innego specjalisty.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza