Objawy SM po utracie dziecka

Witam. Dwa miesiące temu straciłam dziecko. Od jakiś 4 tyg czuje ból kości,strzelanie, teraz doszło mrowienie oraz pieczenie. Czasem czuje mrowienie twarzy, zauważyłam, że paznokcie u rąk są lekko sine. Nie mam problemów z równowaga, na jednej nodze mogę ustac bardzo długo. Drga Mi czasem ok.Przeczytałam, że to SM. Jestem załamana, płacze i wyobrażam sobie, że jestem niepełnosprawna, nie mogę w nocy spać i boję się być sama w ciemności. Płacze dosłownie na zawołanie. Jestem załamana.

Proszę skonsultować się z lekarzem i psychologiem. Podobne objawy mogą wynikać z przeżyć emocjonalnych, straty, zmiany obrazu siebie itp (a wówczas należy podjąc psychoterapię), trzeba jednak wykluczyć somatyczne podłoże dolegliwości.