Objawy sugerujące SM

Mam 23 lata tata zmarł w 2012 a 3 mce pozn zaczeło zmeczenie, słaba ostrosc wpisałam w dr gogle i wyszło ze mam SM po 2 tg spr trawki która wywołala u mnie szybkie tetno bladosc strach a po kilku miesiacach dowiedziałam sie ze jestem w ciazy moj narzyczony od tego czasu mnie zdradzał doszły kolejne objawy neurologiczne sugerujace nie SM tylko SLA byłam u 6 nauro nikt nic nie stwierdza kieruje do psychiatry a ja nie wierze nadal ze umysł powoduje drganie miesni mrowienia. co robic?Pomocy!!!

Rzeczywiście może tak być, że objawy takie jak Pani opisuje nie mają podłoża neurologicznego. Pisze Pani o stresujących wydarzeniach w Pani życiu, o objawach, które pojawiły się po "trawce.," Może to być dodatkowy argument za tym, że problem nie jest neurologiczny. Jeżeli badania wykluczyły tego rodzaju przyczyny, proszę koniecznie zgłosić się do lekarza psychiatry i do psychoterapeuty, któzy udzielą Pani pomocy.

Pozdrawiam
Katarzyna Binder