Obliczanie daty ostatniej miesiączki i porodu
Witam. Nie pamiętam daty ostatniej miesiaczki a jestem w ciąży. Pierwsza wizytę miałam 09.09.2013 i na usg wyszedł termin 30 kwietnia, natomiast teraz byłam u lekarza 23.04 i wyszła data na usg 09.05 już sama nie wiem kiedy urodzie malude .. pomocy

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Termin porodu określa się z dokładnością do 14 dni. I'm bardziej zaawansowana ciąża tym wynik jest bardziej precyzyjny.