Obliczanie dni płodnych a pieszczoty z dziewczyną

Witam. Wczoraj, tj 15 marca pieściliśmy się z dziewczyną i ja dostałem wytrysku w spodenkach, po ok 15-20 min chcieliśmy się kochać i włożyłem penisa do jej pochwy na chwile. Czy istnieje prawdopodobieństwo że moja dziewczyna może być w ciąży? Ostatni okres dostała 6 marca.

Witaminy w ciąży

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobieństwo takie istnieje, choć szanse na zapłodnienie w takim wypadku nie są zbyt duże.