Obliczenie dni płodnych i wiarygodność bHCG 9 dni po stosunku

Witam. Czy jest możliwe, żeby po 9. dniach od zapłodnienia wynik z krwi beta Hcg był wiarygodny. I jak obliczać dni płodne kiedy ma się cykle trwające 30-32 dni. Ostatnia miesiączka była 16.08.2014. Współżyłam z mężem 28, 30 i 31.08 oraz 2 i 3.09. Z moich wyliczeń owulację miałam 31.08. Czy prawidłowo to wyliczyłam i czy możliwe jest aby współżyjąc w dni płodne nie zajść w ciążę? Dodam, że ani ja ani mąż nie mamy żadnych problemów zdrowotnych. Bardzo proszę o odpowiedź i z góry bardzo dziękuję.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Test ciążowy jest wiarygodny po upływie 14 dni od daty stosunku. W tym przypadku owulacja moga wystąpić pomiędzy 31.08 a 2.09.