Obniżenie brzucha po operacji usunięcia macicy i jajników

DZIEN DOBRY .JESTEM PO OPERACJI USUNIECIA MACICY I JAJNIKOW JUZ 31 DNI.RANA SIE ZAGOILA ALE MAM WRAZENIE ZE BRZUCH MI SIE OBNIZYL, BOLI MNIE PO PRAWEJ I LEWEJ STRONIE BRZUCHA JAK I POD BRZUCHEM.PO KONSULTACJI GINEKOLOGICZNEJ I NIE CZUJE SIE JESZCZE NA SILACH WROCIC DO PRACY TYM BARDZIEJ ZE MAM BARDZO CIEZKA PRACE W MARKECIE BUDOWLANYM CO WIAZE SIE Z DZWIGANIEM CIEZKICH RZECZY JAK DŁUGO MOGE BYC NA ZWOLNIENIU LEKARSKIM BO MOJ LEKARZ JUZ CHCIAL MNIE WYSLAC DO PRACY LUB PORADZIL MI ZMIENIC PRACE ALE O TO NIE JEST TAK LATWO.CZY JEST JAKIS LIMIT NA ZWOLNIENIE LEKARSKIE PO TAK POWAZNEJ OPERACJI WYNIK HISTOPATOLOGICZNY WYSZEDL DOBRY BEZ ZMIAN NOWOTWOROWYCH BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ DZIEKUJE

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem oraz z lekarzem medycyny pracy.