Obniżenie poziomu erekcji u 65-latka

Mam skończone 65 lat, u siebie zauważyłem znaczne obniżenie poziomu erekcji. W internecie jest wiele produktów wspomagających, ale ja do nich nie mam zaufania. Jakie w miarę skuteczne produkty tego typu są w aptekach bez recepty. Do najbliższego seksuologa mam 70 km i nie mam samochodu, a dojazd innymi środkami jest dla mnie za drogi - niska emerytura. Czekam z utęsknieniem na odpowiedź !

Dzień dobry!

Suplementy diety dostępne bez recepty nie mają istotnego wpływu na erekcję - ich stosowanie jest bezzasadne i nieskuteczne, a może być ryzykowne dla zdrowia.
Aby skutecznie leczyć zaburzenia erekcji konieczny jest osobisty kontakt z lekarzem, dłuższa rozmowa i zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Leki dostępne są jedynie na receptę.
Zdecydowanie zachęcam więc do kontaktu z lekarzem. Nie musi być to seksuolog, ale np. urolog.

Pozdrawiam!

Dzień dobry,

Jeżeli nie ma Pan możlliwości udania się do seksuologa, to może Pan skorzystać z konsultacji u lekarza urologa, androloga lub POZ - celem zdiagnozowania przyczyn (!) zab.erekcji i zastosowania odpowiedniego leczenia.
Nie polecam kupować na własną rękę żadnych suplementów/środków, ponieważ nie mają żadnego działania leczniczego.