Obniżenie sił oraz myśli samobójcze i zaburzenia nastroju

od dluzszego czasu odczuwam znaczne obnizenie sil..w sumie czuje jakbym ich nie miala. samopoczucie siega juz chyba dna, nie widze sensu swojego zycia, mam nawracajace mysli samobojcze, jestem rozdrazniona, przewrazliwiona, nawet maly problem wywoluje ataki placzu, jem bo musze, nie wysypiam sie chociaz nie mam problemu z przespaniem nocy. kazde zadanie , praca , czynnosc jest wyczerpujaca do granic mozliwosci..prosze,niech ktos mi powie co mam ze soba zrobic, bo nie daje juz rady

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy po osobistym zbadaniu będą w stanie zaproponować Pani najlepszą formę leczenia - farmakoterapia i/lub psychoterapia. Pomoc może Pani uzyskać np.: w PZP lub prywatnie.