Obniżona temperatura ciała, a sauna?

Obniżona temperatura ciała a sauna? Od 3-4 dni mam temperature w granicach 35.4-36.0 stopni. Związane jest to z osłabieniem i przeziębieniem. Na 99% jestem w stanie wykluczyć inne bardziej skomplikowane przyczyny. Pytanie czy podniesienie temperatury w saunie np. podczerwieniowej gdzie temperatura będzie sięgała do 65*C może być zasadne i może pomóc wrócić do 100% zdrowia? Nadmieniam że poza obniżona temperatura i osłabieniem pojawił się tylko ból gardła.

Szanowny Panie, myślę że wizyta w saunie nie będzie miała wpływu na Pana stan zdrowia