Obniżona wysokość szpary międzytrzonowej C5/C6
proszę o pomoc! czy to groźne? co robic? Opis badania rtg: Obniżona wysokość szpary międzytrzonowej C5/C6 Zniesiona lordoza szyjna Drobne zmiany zwyrodnieniowe na krawędziach trzonów kregosłupa. Skierowano mnie na prześwietlenie poniewaz stwierdzono Zespół bolesnego barku. Co dalej. Proszę o pomoc.

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Na podstawie opisu można wnioskować iż zmiany mają charakter zarówno zwyrodnieniowy jaki i w największym stopniu przeciążeniowy. Stan taki może się pogłębiać. Wskazana konsultacja z neurochirurgiem.