Obniżone poczucie wartości a myśli samobójcze

Mam taki sam problem od 5 lat mam obniżone calkowicie poczucie własnej wartości codziennie myśli samobójcze ale nie robię tego bo zbyt dużo osób bym skrzywdzila nie mam sily i ochoty co robic? Jak sama sobie poradzić?

Dzień dobry,

Namawiam na kontakt z lekarzem psychiatrą i/lub psychoterapeutą, którzy w kontakcie osobistym będą w stanie Pani zaproponować odpowiednie postępowanie (farmakoterapia i/lub psychoterapia). Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, prywatnie.