Obniżony nastrój i apatia a stosowanie leków

Witam, od jakiegoś czasu odczuwam obniżony nastrój/ brak chęci do działania.. zażywam tonisol 2 kapsułki dziennie i moje pytanie jest takie czy moge do tego dokupić deprim forte i brać 1 kapsułke dziennie? można te dwa leki razem połączyć? bardzo zależy mi na odpowiedzi i dziekuje, oczywiście zdaje sobie sprawe że jeżeli mój stan sie pogłębi udam sie do psychologa/psychiatry i nie będe zwlekał na razie chce spróbować naturalnych metod :).

Dzień dobry,

Jeżeli szuka Pan naturalnych metod to polecam aktywność fizyczną, zamiast przyjmowania suplementów diety/ziół.

Szanowny Panie,

brak regulacji prawnych sprawia, że większość dostępnych na rynku tzw. suplementów diety może ocierać się o placebo. Jeżeli chce Pan stosować naturalne metody w formie ziół, to polecam sklep zielarski. A co poprawia naturalnie nastrój to, jak wspomniano powyżej, sport, gdzie ruch powoduje wytworzenie endorfin. Podobnie jak aktywne hobby czy zakochanie się :)

Ale jeżeli Pana nastrój będzie się pogarszał to istotnie warto sięgnąć po radę specjalisty.

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak, www.ctzo.org