Obniżony poziom białka całkowitego we krwi a możliwe schorzenia

Witam odebrałam dzis wynik białka całkowitego we krwi który wynosi 6,2 ale zauwazyłam ze jest ponizej normy co to moze oznaczac?

Witam, zawartość białka na poziomie 6,2g/dL jest wartością graniczną, nie podejrzewam na podstawie tego jednego wyniku nieprawidłowości ale to badanie było zapewne zlecone z jakichś konkretnych przyczyn I inne badania też były wykonane - proponuję skonsultować się z lekarzem zlecającym