Obrzęk oczu po zabiegu kwasem oraz hialuronidazie

Chcialabym sie pozbyc opuchnietych oczu po zabiegu kawsem oraz po hialorunidazie. Wielu lekarzy doradza fale rf, jednak nigdy nie zdecyduje sie na ten zabieg ze wzgledu na bardzo zle komentarze osob, ktore utacily przez to tkanke tluszczowa. Czy zabieg Titan rowniez bylby dobry na te okolice w celu usuniecia reszty kwasu, czy raczej sie nie sprawdza?

Witam - Titan nie pomoże. Jedyną skuteczną terapią jest podawanie małych dawek hialuronidazy, wykonanie USG kontrolnego i drenowanie tej okolicy (masaże drenujące).
Można zastosować także laser frakcyjny u wysokiej klasy specjalisty.

Z poważaniem