Obrzęk przy lewej stroni u 25-latki
Witam. Jestem kobieta,25 lat. Pojawił mi sie obrzek przy lewej skroni,gdy otworze buzie wyczuwalny jest guzek. nic nie boli. Byłam u lekarza było podejrzenie tłuszczaka. Badanie USG nic nie wykazalo oprocz ze przepływ w tetnicy skroniowej lewej ma mniejsza predkosc(10cm/s)niz po stronie prawej(28/s). Badania morfologia wporzadku,CRP i OB tez. Z czym to moze byc zwiazane?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. Jeśli wykluczono guzowate zapalenie tętnicy skroniowej to rzeczywiście może to być tłuszczak. Radziłbym skonsultować się z chirurgiem. Pozdrawiam.