Obrzęk, siniak i ból nogi po skręceniu kostki

WItam serdecznie,tydzien temu skrecilem kostke,jestem w londynie tu w sistemie zdrowia jest paranoja, potrzebuje fachowej porady,przeczytalem wiele forum na temat kontuzji kostki,ale nie mam konkretnej,informacji,moge opisac moj wypadek-po skreceniu duzy odrzeg,zimne oklady,2-i dzien juz moglem chodzic na kolach- z bolem,3- dzien siniak od kostki do prawie palców,4-i 80% odstep opuchlizny,nieznaczne boli przy ruchach stopy,przezwanie rano przy opuszczeniu stopy na pogloge prosze o pomac dziekuje

Konieczna jest jak najszybsza konsultacja lekarska. Siniak świadczy o uszkodzeniu struktur więzadłowych lub nawet może świadczyć o złamaniu. Konieczne jest profesjonalne badanie i ocena stanu stawu skokowo - goleniowego.