Obrzęki na kończynach i nierówne zgrubienia

Pojawiają się u mnie obrzęki na nogach, rękach i głowie.Nierówne zgrubienia. swędzi to i piecze.trwa to 2-4 dni Są one czerwone nieraz z pierścieniami ostatnio doszła opuchlizna na lewej stronie szyi, nie mogę w pełni złapać oddechu a nieraz łapię się na bezdechach. jestem zmęczony senny i cały czas mi duszno Robiłem morfologie oraz prześwietlenie płuc wyniki mam dobre.Lekarz nic nie znalazł.Podobne do pokrzywki lub obrzęku naczynioruchowy. moge wysłac zdjecia marek pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji trudno wypowiedzieć się konkretnie w temacie, ale proszę wysłać dodatkowe zdjęcia.