Obrzmiałe i bolesne piersi

mam obrzmiale dwie piersi bardzo bola mnie po boku co to moze oznaczac?mam 41lat

Marta Mielniczuk

Witam, przyczyną bolesnych i obrzmiałych piersi jest najczęściej druga faza cyklu menstruacyjnego bądź ciąża. W tym wypadku, szczególnie jeśli nie miała Pani wcześniej takich objawów, warto przeprowadzić badanie piersi przez lekarza aby wykluczyć inne przyczyny. Pozdrawiam