Obrzydzenie na myśl o seksie

Mam prawie 21 lat i żadnych doświadczeń z płcią przeciwną. Nikt mnie nigdy nie gwałcił ani nie molestował. Nie rozumiem, jak ludzie mogą zawierać małżeństwa, uprawiać seks. Czuję do nich nienawiść i odrazę. Myślę, że rodzice nie kochają już dzieci, które przeszły inicjację seksualną, zwłaszcza córek. Na samą myśl, że mogłabym z kimś kopulować, mam odruch wymiotny. Z drugiej strony, chciałabym poznać jakiegoś chłopaka, ale tylko platonicznie. Jakie mogą być tego przyczyny?

Dzień dobry,

Na tak postawione pytanie nie sposób odpowiedzieć, bo przyczyn może być wiele.
A jeżeli chce się Pani dowiedzieć co w PANI PRZYPADKU jest przyczyną i co można z tym zrobić, to namawiam na osobistą konsultację/leczenie/ u psychoterapeuty (np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego).

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza