Obsesja dotycząca swojego wyglądu i kompleksów

Pojawila sie u mnie obsesja wyglądu i ubioru( rzeczy). Dbam o rzeczy jak by to był dla mnie najistotniejszy problem. Do tej pory jestem leczony lekiem citronil, który mnie wyleczył z chorej płatonicznej miłości. Jednak wstydzę sie lekarzowi powiedzieć o nowej obsesji, paranoi. Lekc citronil nie radzi sobie z tą moja obsesja. Poradźcie mi dobrego specjalistę z Łodzi, który wysłucha mnie i poradzi mi co msm robić ewentualnie zastosuje nowa farmakologie?

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza